ICIST TEMSİLCİLERİ BAHÇE MARKETTE

ICIST TEMSİLCİLERİ BAHÇE MARKETTE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Öğrenci Merkezi ICISTten misafirlerimiz geldi. İstanbulun çeşitli üniversitelerinde  öğrenim gören Asya ve Afrika kökenli öğrenciler IBB  ICIST Öğrenci  Danışmanı Özge ÇOLPAN eşliğinde   Ağaç ve Payzaj hakkında bilgi almak için Şirketimize ziyarete geldi.

Eğitim birimi sorumlumuz Ozan KILIÇ tarafından ağırlanan öğrencilerle  genel tanıtım maksadıyla  önce bir toplantı gerçekleştirildi. Tanışma faslıyla başlayan Toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ olarak yapmakta olduğumuz faaliyetler hakkında genel bilgi sahibi olan öğrenciler tanıtım filmimizi  izledikten sonra  soru cevap şeklinde devam eden toplantıda teknik bilgilere de haiz oldu.

 Ardından Fidanlık ziyareti yapan öğrenciler; çeşitli ağaç türlerini tanıyarak Ağaçların  bakımı ve sulaması hakkında temel  bilgiler aldı.  Daha sonra Bitkisel Toprak üretim tesisimizi gezerek toprak üretimi hakkında teknik bilgiler edindiler. AR-GE Laboratuvarımızı da ziyaret eden öğrenciler Bitkilerden elde edilen ürünler hakkında bilgi sahibi oldu.

Son olarak Bahçe Marketi gezen öğrenciler burada bulunan  iç ve dış mekan bitki türleri ve bakımları, mini bahçe uygulamaları, peyzaj uygulamaları hakkında  bilgi aldılar. Son olarak hediyelerini takdim ettiğimiz öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekildi. 


Paylaş: 

Diğer Haberler