Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi'nden Yeşilvadi ve Taxus Fidancılık'a Teknik Gezi

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi, 27 Nisan Cumartesi günü, Yalova'daki Yeşilvadi ile Taxus Fidancılık'a teknik bir gezi düzenleyecek.

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi'nden Yeşilvadi ve Taxus Fidancılık'a Teknik Gezi

 

Türkiye'de süs bitkileri üretim sektörü, fidanlıkların dünya standartları kalitesinde üretim yapmasıyla önemli bir gelişim göstermektedir. Bu durum, peyzaj mimarlarının da memnuniyetini sağlamaktadır. Son zamanlarda Yalova Bölgesi'ndeki fidanlıkların üretim kalitesi ve hacmi, peyzaj mimarlığı uygulamalarında başarı sağlamada önemli bir rol oynamaktadır.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi, 27 Nisan Cumartesi günü, Yalova'daki Yeşilvadi Bahçe Bakım Fidan Çiçek Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. ile Taxus Fidancılık Peyzaj İnşaat ve Dış Tic. Ltd. Şti.'de teknik bir gezi düzenleyecektir.

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası üyeleri teknik geziye davetlidir. Katılmak isteyen üyelerin 25 Nisan Perşembe günü saat 14:00'e kadar İstanbul Şubesi ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Teknik gezinin ücretsiz olduğu ancak katılımın kontenjanla sınırlı olduğu belirtilmektedir.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler