Peyzaj Mimarları Piknikte Buluştu

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi tarafından gerçekleştirilen 9. Geleneksel Piknik etkinliği 12 Mayıs Pazar günü İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Orman Fakültesi bahçesinde yapıldı. 1.500’e yakın kişi katıldı.

Peyzaj Mimarları Piknikte Buluştu

 

Peyzaj Mimarlığı Günü etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen piknik saat 11.00'da kahvaltı ile başladı. Her yaş grubuna uygun oyun ve etkinliklere sahne olan pikniğe yaklaşık 1,500 kişi katıldı. Öğleden sonra, halat çekme, canlı langırt ve çocuk oyunları ile devam eden etkinlik yemek programının ardından plaket takdimi ile devam etti.

 

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Karaman plaket takdimi öncesinde yaptığı konuşmada; "Peyzaj Mimarları olarak bu denli keyifli şekilde bir araya gelmek bizleri çok mutlu ediyor. 9 Geleneksel Pikniğimize tüm meslektaşlarımız, misafirlerimiz hoş geldi. ‘Biz' olmak amacıyla yola çıktığımız Yönetim Kurulumuza, oda çalışanlarımıza, organizasyonda emeğe geçen herkese teşekkür ederiz" dedi. Ardından programa destek olan; Natural Peyzaj, Elika Botanik, Taxus Fidancılık, Arokarya Fidancılık, SMS Marmara Group, Kentglobal Park, SGS Sulama Sistemleri, Cemer Kent Ekipmanları, Çağlayan Tarım, Ada Marka Rulo Çim firmalarına plaketleri takdim edildi.

 

Meslekte 20. yılını dolduran 60 üye sırasıyla plaketlerini almak için sahneye davet edildi. Tek tek plaketleri takdim edilen üyeler ile toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Etkinlik bitimi öncesinde halk oyunları gösterisi ve bando takımı sürprizleri katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı.

 


Paylaş: 

Diğer Haberler