PİKNİK HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi’nin her yıl düzenlediği Peyzaj Mimarları Günü Geleneksel Pikniğinin tarihi açıklandı. 15 Mayıs Pazar günü.

PİKNİK HAZIRLIKLARI BAŞLADI

 

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesinin her yıl düzenlediği geleneksel Peyzaj Mimarları Pikniği bu yıl 15 Mayıs Pazar günü yapılacak. 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü çerçevesinde düzenlenen piknik organizasyonu İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi bahçesinde peyzaj mimarlarını ağırlayacak. Geçen yıllarda geniş katılımla gerçekleşen piknik organizasyonuna bu yıl da binden fazla kişinin katılması bekleniyor. Piknik 11.00 ile 17.00 saatleri arasında yapılacak. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şube Başkanı Murat Ermeydan, "Birçok aktivitenin gerçekleşeceği pikniğimizde, canlı müzikten mangala, herbaryum gezisinden spor aktivitelerine, çocuk oyun alanından gösteri alanına kadar dolu dolu yaşanacak bir gün oluşturmak adına pek çok etkinlik organize edilmiştir. Peyzaj Mimarları Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu olarak organize ettiğimiz, meslektaşlarımızın bir araya gelmesini sağlayan bu etkinlikte tüm üyelerimizi ve ailelerini aramızda görmekten mutluluk duyarız" dedi.

Şubeden yapılan açıklamada, pikniğe katılmak isteyen üyelerin 0216 345 04 56 / 0533 486 85 00 numaralı telefonlardan irtibata geçmesi istendi.

 

 


Paylaş: 

Diğer Haberler