PLANT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Sektörün Oskar’ları olan Plant Ödülleri sahiplerini buldu. Plant Ödülleri 2013-2014 Ankara’da düzenlenen muhteşem bir ödül töreniyle sahiplerine dağıtıldı. Ödül törenine bin davetli katıldı

PLANT ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Plant Ödülleri 2013-2014 Ödül Töreni Ankara JW Marriott Hotelde düzenlenen muhteşem ödül gecesiyle sahiplerine verildi. Vatan Şaşmazın sunuculuğunu yaptığı gecede Zara konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu. Ödül gecesine Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kudbettin Arzu, Aile ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Çiğdem Erdoğan Atabek, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa İsen, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, Koop Başkanı Eyüp Alemdar, Bakanlık Müsteşarları, Daire Başkanları, Belediye Başkanları, Kaymakamlar, Valiler, üretici birlik başkanları, sektör temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Plant Ödülleri Gecesi kokteyle başladı. Konuklar kokteylde sektörün sorunlarını konuşma imkanı buldu. Daha sonra yemek programıyla birlikte ödül gecesinin heyecanı başladı. Ünlü isim Vatan Şaşmazın sahneye çıkmasıyla birlikte heyecan doruk noktaya ulaştı. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisinin organize ettiği 1. Plant Ödülleri büyük bir heyecanın yaşandığı ödül gecesinde sahiplerine dağıtıldı. Ödül gecesinde 4 ayrı kategoride toplam 32 ödül sahiplerini buldu. Sektör temsilcileri ödül gecesinin sonunda ünlü şarkıcı Zaranın birbirinden güzel şarkılarıyla eğlendi.    


Paylaş: 

Diğer Haberler